Polonia tylko remisuje w Ostrowie Wielkopolskim
poniedziałek, 09 września 2013 20:39

W minioną sobotę, w meczu 7. kolejki piłkarskiej II ligi (grupa zachodnia), Polonia Bytom zaledwie zremisowała 1-1 (0-1) na wyjeździe z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Zaledwie, ponieważ nasi ostatni rywale zajmują obecnie dopiero 15. miejsce w ligowej tabeli. Dla gospodarzy gola strzelił w 15 minucie Damian Czech, honor zespołu Jacka Trzeciaka znów uratował Dawid Jarka w 55 minucie, dla którego był to już 4 gol w obecnych rozgrywkach.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Bartosz Pawłowski - Kamil Krawczyk, Błażej Cyfert, Damian Czech, Łukasz Wiącek - Damian Michalski (63' Marek Szymanowski), Maciej Kowalski-Haberek, Krzysztof Molka, Michał Wrzesiński (85' Michał Giecz), Krzysztof Gościniak - Tomasz Kempiński (73' Bartosz Szepeta)

Polonia Bytom: Jakub Sypniewski - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Paweł Odrzywolski, Marcin Kowalski - Mariusz Sacha, Bartłomiej Setlak (70' Damian Michalik), Kamil Zalewski, Bartosz Nowak (90' Maciej Wierzbowski), Kamil Białkowski (84' Dawid Krzemień) - Dawid Jarka (84' Kamil Walesa)

żółte kartki: Wiącek - Broniewicz, Trznadel

sędzia: Mariusz Jasina z Wrocławia

widzów: ok. 800

źródło: 90minut.pl/poloniabytom.com.pl