Polonia przegrywa z Wartą w Poznaniu
sobota, 21 września 2013 19:06

Już trzeciej porażki w obecnym sezonie doznali dzisiaj piłkarze Polonii Bytom. Zespół prowadzony przez Jacka Trzeciaka przegrał na wyjeździe z innym spadkowiczem z I ligi, Wartą Poznań 1-2 (1-2). Spotkanie rozpoczęło się dla bytomian fatalnie, już w 52 sekundzie meczu gola zdobył Błażej Nowak, co prawda w 14 minucie rzut karny po faulu na Dawidzie Jarce, pewnie wykorzystał Jacek Broniewicz, ale już w 29 minucie na 2-1 podwyższył Adrian Bartkowiak. Do końca spotkania, mimo wielu prób, wynik nie uległ już zmianie.

Warta Poznań: Beser – Kocot, Ł.Jasiński, Ngamayama, D.Jasiński – Ciarkowski (77' Piceluk), Scherfchen, Bartkowiak (68' Marciniak), Goliński, Błażej Nowak – Rasiak (90' Spławski)

Polonia Bytom: Mateusz Mika – Robert Trznadel (57' Kamil Banaś), Jacek Broniewicz, Paweł Odrzywolski, Marcin Kowalski – Dawid Krzemień (57' Kamil Walesa), Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski, Bartosz Nowak (80' Norbert Radkiewicz), Białkowski – Dawid Jarka (62' Jean Paulista)

żółte kartki: Jasiński, Rasiak, Scherfchen, Goliński, Marciniak - Odrzywolski

czerwona kartka: Maciej Scherfchen, w 86 minucie (za dwie żółte)

sędziował: Dominik Pasek z Legnicy

źródło: własne/lajfy.com