Polonia wygrywa z Błękitnymi
sobota, 28 września 2013 19:05

Zwycięstwem 3-1 (3-1) zakończył się mecz Polonii Bytom z Błękitnymi Stargard Szczeciński w ramach 10. kolejki piłkarskiej II ligi. Spotkanie kolejny raz fatalnie rozpoczęło się dla bytomian, już w 1 minucie gola zdobył Michał Magnuski, wcześniej kompromitujący błąd popełnił Mateusz Mika który podał piłkę do innego napastnika gości. Na szczęście, tak samo jak źle dziś była dysponowana obrona, tak znakomicie grał Bartosz Nowak i Dawid Jarka, pierwszy strzelił dwa gole (21 i 45 minuta), a drugi przy nich asystował, w międzyczasie ładnego gola zdobył również Adrian Laskowski. W II połowie wynik nie uległ zmianie i zespół prowadzony przez Jacka Trzeciaka nadal traci 4 punkty do strefy drużyn premiowanych awansem.

Bramki: Bartosz Nowak w 21 i 45 minucie, Adrian Laskowski w 45 minucie - Michał Magnuski w 1 minucie

Polonia Bytom: Mateusz Mika – Kamil Banaś, Paweł Odrzywolski, Jacek Broniewicz, Marcin Kowalski – Damian Michalik (68' Kamil Walesa), Adrian Laskowski (72' Bartłomiej Setlak), Kamil Zalewski, Bartosz Nowak (90' Norbert Radkiewicz), Kamil Białkowski – Dawid Jarka (80' Jean Paulista)

Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal - Jasitczak, Liśkiewicz, Wawszczyk, Wojtasik - Fadecki, Wojciechowski (67' Poczobut), Kazimierowicz, Więcek - Gajda, Magnuski (82' Inczewski)

żółte kartki: Broniewicz, Kowalski, Michalik - Liśkiewicz, Jasitczak

sędziował: Maciej Mikołajewski ze Świebodzina

widzów: ok 1500