Polonia II Bytom odpadła z PP
wtorek, 05 sierpnia 2014 20:12

Już w pierwszej rundzie Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia II Bytom odpadła z rozgrywek, dość niespodziewaną pogromczynią okazała się grająca w A klasie, Unia Świerklaniec. Spotkanie zostało rozegrane dziś o 17:30 przy ul. Olimpijskiej, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego. Po 90 minutach był remis 1-1 (0-1), natomiast po dogrywce górą byli goście, którzy zwyciężyli aż 4-2. Dla bytomian gole strzelił Przemysław Fila, w 50 i 107 minucie meczu.

Polonia II Bytom: 12. Dawid Gargasz - 16. Adam Derewońko, 3. Mateusz Pruss, 4. Damian Kuta, 8. Krzysztof Malinowski, 14. Daniel Kapinos, 18. Robert Sztandera (106' 17. Artur Jóźwiak), 10. Radosław Hass, 7. Bartosz Lindmajer, 15. Przemysław Fila, 9. Piotr Konieczny (46' 2. Andrzej Kędzior)

Żółta kartka: Daniel Kapinos
Sędziował: Adam Adamus