Polonia nadal niepokonana
środa, 06 sierpnia 2014 19:22

W meczu 3. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom bardzo pewnie wygrała z Ruchem II Chorzów 4-1 (1-0). W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, a jedyną bramkę strzelił zawodnik... gości, Jakub Spychaj. W 2. odsłonie zdecydowanie dominował już zespół prowadzony przez Jacka Trzeciaka, do siatki rywali trafiali: Marcin Lachowski, Adrian Krysian i Dawid Cempa, dla gości honorową bramkę zdobył Patryk Cheba. W najbliższą niedzielę kolejne spotkanie przy ul. Olimpijskiej, bytomianie podejmować będą lidera III ligi, Rekord Bielsko-Biała.

Bramki: Jakub Spychaj w 38 minucie (gol samobójczy), Marcin Lachowski w 58 minucie, Adrian Krysian w 69 minucie, Dawid Cempa w 88 minucie - Patryk Cheba w 73 minucie

Polonia Bytom: Mirosław Kuczera – Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Michalak - Rafał Sadowski (63' Adrian Krysian), Wojciech Mróz, Łukasz Grube (71' Michał Cyganek), Kamil Banaś (63' Kamil Walesa) - Michał Zieliński (78' Dawid Cempa), Marcin Lachowski

Ruch II Chorzów: Majda – Konczkowski, Szal, Spychaj, Karahmet (46' Węgrzyn), Lipski, Janik (46' Cheba), Urbańczyk, Stefański, Siebert (76' Sołdecki), Siedlik

Sędziował: Wojciech Białowąs z Opola