Szczęśliwy remis z liderem
niedziela, 10 sierpnia 2014 22:19

Remisem 2-2 (0-2) zakończyło się spotkanie w ramach 4. kolejki piłkarskiej III ligi pomiędzy Polonią Bytom i Rekordem Bielsko-Biała. Od początku spotkania zaatakowali gospodarze, przez pierwszy kwadrans goście tylko jeden raz potrafili wyjść z własnej połowy i... po błyskawicznej kontrze, strzelili gola - jego autorem był Kamil Żołna, w 14 minucie. Bytomianie jeszcze nie zdążyli się otrząsnąć, a na tablicy już widniało 0-2, po błędzie całej defensywy, bramkę strzelił 2 minuty później Bartosz Woźniak. Dopiero po przerwie podopieczni Jacka Trzeciaka zaczęli grać na miarę swoich umiejętności, najpierw pewnie rzut karny wykorzystał Jacek Broniewicz, a w końcówce gola dającego remis zdobył Adrian Krysian. W ostatniej doliczonej minucie bramkę mógł znów zdobyć kapitan Polonii, Broniewicz, ale z ok. 2 metrów fatalnie spudłował.

Bramki: Jacek Broniewicz w 53 minucie (rzut karny), Adrian Krysian w 88 minucie - Kamil Żołna w 14 minucie, Bartosz Woźniak w 16 minucie

Polonia Bytom: Mirosław Kuczera - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Kamil Walesa (46' Kamil Banaś), Łukasz Grube, Bartłomiej Gwiaździński (67' Michał Cyganek), Marcin Lachowski, Rafał Sadowski (79' Adrian Krysian) - Michał Zieliński (73' Dawid Cempa

Rekord Bielsko-Biała: Paweł Góra - Andrzej Maślorz, Michał Bojdys, Dariusz Rucki, Mateusz Waliczek - Kamil Żołna (61' Mateusz Gaudyn), Szymon Szymański (68' Adrian Olszowski), Bartłomiej Wasiluk, Bartosz Woźniak (83' Dawid Hanzel), Marek Sobik (81' Mieczysław Sikora) - Artur Cybulski

żółte kartki: Zieliński, Trznadel - Waliczek, Rucki, Wasiluk
sędziował: Maciej Kosarzecki z Opola