Polonia Bytom nokautuje rywala!
środa, 20 sierpnia 2014 19:05

W meczu 6. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej wręcz zdemolowała swojego rywala, Swornicę Czarnowąsy, wygrywając aż 5-0 (2-0)!!! Dwie bramki zdobył Michał Zieliński, po jednej dołożyli Adrian Krysian, Kamil Walesa oraz powracający po kontuzji Dawid Krzemień. Tym samym zespół Jacka Trzeciaka wskoczył na pozycję lidera tabeli! Brawo!

Bramki: Adrian Krysian w 8 minucie, Kamil Walesa w 36 minucie, Michał Zieliński w 60 i 69 Zieliński oraz Dawid Krzemień w 80 minucie

Polonia Bytom: Marcin Michalak – Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak – Rafał Sadowski (57' Kamil Banaś), Łukasz Grube, Adrian Krysian (75' Dawid Krzemień), Kamil Walesa (72' Dawid Skrzypiński) - Marcin Lachowski (66' Michał Cyganek), Michał Zieliński

Swornica Czarnowąsy: Stodoła – Tęczar (65' Filla), Brzozowski, Szampera, Słonecki, Surowiak, Jędrzejczyk, Franek (65' Szynklarz), Sikorski (57' Bienias), Ścicło, Jaworski (86' Mazurek)

Żółte kartki: Michał Zieliński, Łukasz Grube
Sędziował: Tomasz Okaj z Kluczborka