Polonia wygrywa z Górnikiem Wesoła
sobota, 23 sierpnia 2014 18:53

W zakończonym przed kilkoma minutam meczu 7. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Górnikem Wesoła Mysłowice 3-1 (2-1). Bramki dla bytoman strzelili: Michał Cyganek w 5 minucie, Jacek Broniewicz w 25 minucie oraz Michał Zieliński w 46 minucie, dla gospodarzy jedyną bramkę zdobył Sebastian Siwek w 30 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Marcin Michalak – Kamil Banaś, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak – Michał Cyganek (71' Dawid Krzemień), Łukasz Grube, Adrian Krysian (89' Adam Derewońko), Rafał Sadowski (62' Kamil Walesa) – Marcin Lachowski, Michał Zieliński (79' Dawid Skrzypiński)

Górnik Wesoła: Matras – Tuleja, Moskal, Wilk, Czapla, Cieszyński (46' Szumilas), Sarzała (71' Koniarek), Wujec (K), Jaskiernia (81' Kuciel), Stokłosa (86' Jędryka), Siwek

Żółte kartki: Wujec, Moskal, Siwek - Krysian, Broniewicz, Lachowski
Sędziował: Krzystof Palej z Rybnika

źródło: własne/lajfy.com