3-2 w wewnętrznej gierce
środa, 24 czerwca 2009 18:52
Przed kilkunastoma minutami zakończyła się wewnętrzna gierka pomiędzy dwoma zespołami Polonii Bytom, pierwszym występującym w ekstraklasie i drugim grającym w młodzieżowych rozgrywkach. Sparing zakończył się zwycięstwem zespołu grającego w ekstraklasie 3-2 (2-1).

Gole dla pierwszego zespołu strzelali: Krzysztof Strugarek w 23 minucie, Mirosław Spiżak w 25 minucie oraz Marcin Wojciechowski w 49 minucie. Dla zespołu MESY, gole strzelali: Kamil Zalewski w 5 minucie (z rzutu karnego) oraz Miroslav Orsula w 65 minucie spotkania.

Polonia: Litovka - Spiżak, Bobuch, Strugarek, Pastva - Feroduk, Sawala, Królikowski, Wojciechowski - Płaza, Gikiewicz (46' Zieliński).

Polonia ME: Widawski - Dzionsko, Stanicki, Gorki, Urbaniak, Orszula - Zalewski I, Pietrycha, Foszmańczyk, Konieczko, Thiel.
Ponadto zagrali: Majsner, Franiel, Kacprzak, Konieczny, Zalewski II, Nycz, Nashle.

źródło: własne/sportslaski.pl