Polonia remisuje w Zdzieszowicach
środa, 24 września 2014 20:17

W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu 1. kolejki III ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice 1-1 (0-0). Pierwszą bramkę strzelili gospodarze, a właściwie to... goście, ponieważ autorem bramki w 62 minucie jest obrońca bytomian Mariusz Malec, w 89 minucie wynik ustalił bardzo ładnym uderzeniem Dawid Cempa. Zespół Jacka Trzeciaka był o klasę lepszą drużyną, jednak świetnie w bramce gospodarzy spisywał się Tomasz Kasprzik, który kilka razy uchronił popularne "Zdzichy" od straty bramki.

Ruch Zdzieszowice: Kasprzik – Damrat, Polak, Bachor, Kostrzycki, Nowak, Czajkowski, Kiliński (85' P. Dyczek), Sotor, Szatkowski (89' Kapłon), T. Damrat (60' Dudek)

Polonia Bytom: Marcin Michalak – Kamil Banaś (65' Kamil Walesa), Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Patryk Stefański (67' Adrian Krysian), Łukasz Grube, Wojciech Mróz, Marcin Lachowski, Rafał Sadowski (79' Michał Cyganek) - Michał Zieliński (75' Dawid Cempa)

Żółte kartki: Kostrzycki - Mróz, Stefański, Broniewicz