Polonia Bytom - Skalnik Gracze 6-0 (2-0)
sobota, 27 września 2014 17:55

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 12. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom bardzo pewnie wygrała u siebie z outsiderem rozgrywek, Skalnikiem Gracze aż 6-0 (2-0). Gole dla bytomian strzelali: Michał Zieliński w 1 i i 25 minucie, Łukasz Grube w 48 minucie, Rafał Sadowski w 50 minucie, Adrian Krysian w 54 minucie oraz Dawid Krzemień w 67 minucie spotkania. Warto dodać, że goście w 7 minucie nie wykorzystali rzutu karnego, Tomasz Kowalczyk trafił w poprzeczkę. Po tym meczu zespół Jacka Trzeciaka ma już 32 punkty na koncie i nadal utrzymuje 6-punktową przewagę nad drugą w tabeli Odrą Opole.

Polonia Bytom: Marcin Michalak – Kamil Banaś (60' Adam Derewońko), Wojciech Mróz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak – Rafał Sadowski (55' Dawid Krzemień), Bartłomiej Gwiaździński, Adrian Krysian, Łukasz Grube (60' Kamil Walesa), Michał Cyganek – Michał Zieliński (55' Dawid Cempa)

Skalnik Gracze: Kowalczyk – Rogan, M. Płaza, Kowalczyk, Mroziński, Lenkiewicz, D. Płaza, Gibała, Paciorek (K), Czajkowski

żółte kartki: Gibała, D. Płaza
sędziował: Marcin Filarski z Kluczborka