Polonia przegrała z rezerwami Górnika Zabrze
niedziela, 05 października 2014 15:17

Źle się rozpoczął październik dla podopiecznych trenera Jacka Trzeciaka, Polonia Bytom w zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 13. kolejki III ligi, przegrała na wyjeździe z Górnikiem II Zabrze 2-0 (1-0). Obie bramki strzelił Szymon Skrzypczak, najpierw w 8 minucie z dobitki po rzucie karnym (początkowo trafił w słupke) oraz w 64 minucie po ładnej główce. Mecz mógł sie całkiem inaczej potoczyć, ponieważ w 29 minucie czerwoną kartkę dostał bramkarz gospodarzy Tomasz Loska, a dodatkowo w 36 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Lachowski. O tym spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć i zacząć myśleć o kolejnym rywalu, BKS Bielsko-Biała.

Górnik II Zabrze: Loska – Słodowy, Teichman, Rutkowski – Oziębała (80' Barbus), Dankowski, Kurzawa, Król (46' Ćerimagić), Nowak (77' Bartusiak) – Iwan (34' Poloczek) – Skrzypczak

Polonia Bytom: Marcin Michalak – Kamil Banaś, Jacek Broniewicz (25' Bartłomiej Gwiaździński), Mariusz Malec, Krzyztof Michalak – Wojciech Mróz, Łukasz Grube (69' Dawid Cempa), Patryk Stefański (63' Adrian Krysian), Marcin Lachowski (66' Michał Cyganek), Rafał Sadowski – Michał Zieliński

żółta kartka: Konrad Nowak
czerwona kartka: Tomasz Loska w 29 minucie (za zagranie ręką poza polem karnym)
widzów: ok. 500
sędziował: Krzysztof Palej z Rybnika

źródło: własne/lajfy.com