Polonia wygrywa z BKSe-m na wyjeździe!
sobota, 11 października 2014 17:08

W meczu 14. kolejki III ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z BKS-em Stal Bielsko Biała 2-1 (0-1). Gole dla bytomian strzelali: Mariusz Malec w 63 minucie oraz Dawid Krzemień w 86 minucie meczu, dla gospodarzy trafił w 43 minucie Kamil Karcz. Warto dodać, że BKS od 45 minuty grał w 10., ponieważ czerwoną kartką za zagranie ręką w polu karnym ukarany został Juraj Dančík, po tej interwencji został podyktowany rzut karny, którego nie wykorzystał Jacek Broniewicz. Wielkie brawa dla drużyny za grę do końca i bardzo ważne 3 punkty!

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik - Dzionsko (85' Caputa), Sornat, Danczik, Zdolski - Karcz, Sobala (89' Lewandowski), Czaicki, Iskrzycki (75' Habdas) - Brychlik (46' Urbaniak), Wiśniewski

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Kamil Banaś, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Adrian Krysian (58' Dawid Krzemień), Łukasz Grube, Marcin Lachowski, Dawid Cyganek (54' Patryk Stefański), Rafał Sadowski (90' Norbert Radkiewicz) - Dawid Cempa (54' Michał Zieliński)

Żółte kartki: Sobala - Grube.
Czerwona kartka: Juraj Dančík (45' za rekę na linii bramkowej)
Sędziował: Łukasz Pytlik z Nysy