Mecz przyjaźni z Odrą na remis
niedziela, 19 października 2014 13:10

W meczu, który media nazwały "hitem rundy jesiennej" Polonia Bytom zremisowała na własnym boisku z Odrą Opole 1-1 (1-0). W 41 minucie przepiękną bramkę strzelił Michał Zieliński, natomiast goście wyrównali z rzutu karnego w 59 minucie, autorem trafienia był Marek Gładkowski. Na trybunach wczoraj zasiadło aż 1780 kibiców, co jest rekordem frekwencji w tym sezonie, spora oczywiście w tym zasługa braci z Opola.

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Kamil Banaś, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Adrian Krysian (55' Dawid Krzemień), Marcin Lachowski, Wojciech Mróz, Patryk Stefański (87' Kamil Walesa), Rafał Sadowski (70' Michał Cyganek) - Michał Zieliński (76' Dawid Cempa)

Odra Opole: Filip Wichman - Adrian Droszczak, Maciej Michniewicz, Ivan Udarević, Bartłomiej Gawron - Krzysztof Gancarczyk (77' Paweł Garyga), Mateusz Peroński, Radosław Flejterski, Sebastian Deja, Janusz Gancarczyk (90' Rafał Brusiło) - Marek Gładkowski (66' Mateusz Gancarczyk)

żółte kartki: Lachowski, Zieliński, Broniewicz - Michniewicz, K.Gancarczyk
sędziował: Marcin Miśta z Sosnowca