Rezerwy przegrały z liderem
poniedziałek, 03 listopada 2014 10:09

W meczu 14. kolejki piłkarskiej Ligi Okręgowej (grupa Katowice IV), Polonia II Bytom przegrała wczoraj na wyjeździe z Tęczą Błędów Dąbrowa Górnicza1-4 (1-0). Do przerwy prowadzili sensacyjnie bytomianie, gola w 28 minucie strzelił Bartłomiej Gwiaździński, jednak po przerwie to aktualny lider i zdecydowany faworyt tego spotkania strzelił aż 4 bramki, tym samym pewnie zwyciężając. Ponadto w 77 minucie czerwoną kartkę otrzymał Przemysław Fila. Zespół Roberta Sztandery zajmuje obecnie 8. pozycję w ligowej tabeli.

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Adam Derewońko, Przemysław Fila, Bartłomiej Gwiaździński, Radosław Hass, Daniel Kapinos, Andrzej Kędzior, Krzysztof Malinowski, Dawid Mróz, Norbert Radkiewicz (90' Michał Szpernalowski), Dawid Skrzypiński

żółte kartki: Fila, Derewońko, Kapinos
czerwona kartka: Przemysław Fila (77')
sędziował: Paweł Kłyk z Tychów

źródło: poloniabytom.com.pl