Porażka z Pniówkiem
niedziela, 09 listopada 2014 10:26

Drugą porażkę z rzędu zanotowali wczoraj piłkarze Polonii Bytom. Zamiast pewnych trzech punktów, zespół przegrał na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 3-2 (1-2). Bramki dla bytomian strzelili: Marcin Lachowski w 27 minucie oraz Mariusz Malec w 30 minucie spotkania. Dla gospodarzy trafiali: Tomasz Zyzak w 22 minucie oraz Kamil Kostecki w 57 i 65 minucie. Ponadto w 74. minucie zawodnik gospodarzy Michał Szczyrba nie wykorzystał rzutu karnego, strzelił nad poprzeczką. WSTYD Panowie!

Pniówek Pawłowice Śląskie: Michał Podolak - Łukasz Halama, Tomasz Kukla, Arkadiusz Lalko, Jakub Słaby - Kamil Benauer, Szymon Ciuberek, Michał Szczyrba (89' Karol Goik), Kamil Kostecki, Tomasz Zyzak (90' Łukasz Mozler) - Arkadiusz Przybyła (41' Artur Gać)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Robert Trznadel (87' Adrian Krysian), Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Wojciech Mróz - Rafał Sadowski (65' Patryk Stefański), Łukasz Grube (78' Krzysztof Michalak), Marcin Lachowski, Kamil Walesa (61' Dawid Skrzypiński) - Michał Zieliński, Dawid Cempa.

żółte kartki: Benauer, Zyzak, Lalko - Walesa, Cempa, Broniewicz, Malec, K.Michalak
widzów: 300 plus 150 gości za stadionem