Ważne zwycięstwo z Ruchem Zdzieszowice
sobota, 15 listopada 2014 15:56

Po 5. meczach bez zwycięstwa, Polonia Bytom grała dzisiaj pod sporą presją z Ruchem Zdzieszowice, który przed meczem plasował się w tabeli o oczko wyżej. Tak jak można było się spodziewać, spotkanie było bardzo wyrównane, padło w nim aż 5 goli, jednak po ostatnim gwizdku sędziego to podopieczni Jacka Trzeciaka mogli się cieszyć z upragnionego przełamania, zwycięstwa 3-2 (1-1) i zdobycia 3. punktów! Gole dla gospodarzy zdobyli: Marcin Lachowski w 29 minucie, Jacek Broniewicz w 51 minucie (z rzutu karnego) oraz Dawid Cempa w 80 minucie, dla gości natomiast trafiali: Dawid Kiliński w 35 minucie i Mateusz Szatkowski w 57 minucie spotkania. W 89 minucie czerwoną kartkę, w konsekwencji za dwie żółte, ujrzał Robert Trznadel.

Polonia Bytom: Przemysław Frąckowiak – Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Norbert Radkiewicz – Patryk Stefański (62' Dawid Krzemień), Łukasz Grube, Wojciech Mróz (76' Dawid Cempa), Marcin Lachowski, Rafał Sadowski (68' Krzysztof Michalak) – Michał Zieliński (84' Kamil Banaś)

Ruch Zdzieszowice: Tomasz Kasprzik – Sebastian Polak, Michał Bachor, Konrad Kostrzycki, Daniel Nowak – Daniel Rychlewicz (76' Piotr Dyczek), Łukasz Damrat, Jakub Czajkowski, Dawid Kiliński, Denis Sotor – Mateusz Szatkowski

Zółte kartki: Zieliński, Trznadel (dwie), Grube
Czerwona kartka: Trznadel w 89 minucie (za dwie żółte)
Sędziował: Jacek Babiarz z Kluczborka

źródło: własne/lajfy.com