Zwycięstwo z rezerwami Podbeskidzia
poniedziałek, 24 listopada 2014 09:19

W kończącym 21. kolejkę piłkarskiej III ligi meczu, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 2-1 (1-1). W 39 minucie gola zdobyli gospodarze, autorem był Krzysztof Chrapek, jednak zespół Jacka Trzeciaka szybko wziął się za odrabianie strat, albowiem już w 41 minucie był remis, autorem bramki wyrównującej był Łukasz Grube. Druga odsłona spotkania to dominacja bytomian, którą udało się potwierdzić dopiero w 78 minucie meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę do siatki... uwaga: nogą(!) skierował Jacek Broniewicz. Po zakończonej rundzie, Polonia jest wiceliderem ze stratą dwóch oczek do prowadzącej Odry Opole.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała: Sebastian Madejski - Krzysztof Łaciak (46' Konrad Kowaliczek), Leszek Kuszmider, Szymon Jarosz, Damian Handzlik - Krzysztof Chrapek (80' Kamil Jonkisz), Maciej Felsch, Krzysztof Walkiewicz, Dariusz Kołodziej (46' Sebastian Bartlewski), Piotr Tomasik - Wojciech Okińczyc (46' Marcin Byrski)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Kamil Banaś, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Norbert Radkiewicz - Adrian Krysian (64' Krzysztof Michalak), Wojciech Mróz (76' Michał Cyganek), Łukasz Grube, Marcin Lachowski, Rafał Sadowski (69' Dawid Krzemień) - Dawid Cempa (59' Patryk Stefański)

żółta kartka: Krysian
sędziował: Piotr Bielecki z Tychów
widzów: 400 (większość goście)