Sparing: Polonia Bytom vs Górnik Zabrze 1-5 (0-2)
poniedziałek, 19 stycznia 2015 20:13

W minioną sobotę na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka Polonia Bytom rozegrała pierwszy tej zimy mecz sparingowy, jej rywalem był ekstraklasowy Górnik Zabrze. Spotkanie zakończyło się niestety dotkliwą porażką bytomian, rywale wygrali aż 5-1 (2-0). Jedyną bramkę dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelił w 69 minucie Kamil Walesa.

Bramki: Kamil Walesa w 69 minucie - Roman Gergel w 34 minucie, Bartosz Iwan w 45 minucie, Jarosław Potoniec w minucie 64 oraz Przemysław Oziębała w 71 i 86 minucie meczu

Polonia Bytom: Mirosław Kuczera (46' Marcin Michalak) - Karol Bochenek (46' Robert Trznadel), Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Norbert Radkiewicz - Adrian Krysian (46' Dawid Skrzypiński), Wojciech Mróz (46' Bartłomiej Gwiaździński), Dawid Krzemień (46' Damian Michalik), Marcin Lachowski (69' Dawid Mróz), Krzysztof Michalak - Patryk Stefański (61' Kamil Walesa)

Górnik Zabrze: Mateusz Kuchta (46' Grzegorz Kasprzik) - Adam Danch (46' Dominik Sadzawicki, 81' Mateusz Słodowy), Błażej Augustyn (46' Oleksandr Shevelyukhin), Michał Teichman (46' Seweryn Gancarczyk) - Roman Gergel (46' Przemysław Oziębała), Dzikamai Gwaze (46' Mariusz Magiera), Bartosz Iwan (46' Rafał Kurzawa), Łukasz Madej (46' Róbert Jež), Konrad Nowak (46' Jarosław Potoniec, 81, Wojciech Król), Rafał Kosznik (46' Giorgi Alawerdaszwili) - Wojciech Łuczak (46' Szymon Skrzypczak, 81' Dawid Plizga)