Sparing: ROW Rybnik vs Polonia Bytom 0-2
sobota, 31 stycznia 2015 18:09

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Rybniku-Kamieniu, miejscowy ROW przegrał z Polonią Bytom 0-2. Bramki dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelali Marcin Lachowski w 35 minucie oraz Dawid Krzemień w 60 minucie spotkania. Sam mecz trwał aż 120 minut, rozegrano 4 kwarty po 30 minut. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to tylko sparing, ale wynik z wyżej notowanym rywalem bardzo cieszy, brawo!

Energetyk ROW Rybnik: Daniel Kajzer (61' Kamil Tomiuk) - Petar Borovićanin (61' Jan Janik), Marek Krotofil (31' Michał Bedronka), Szymon Jary (61' Dawid Grabiec), Dawid Gojny (61' Szymon Popiela, 100' Piotr Groborz), Rafał Kucza (61' Paweł Staniczek), Sebastian Siwek (61' Kamil Spratek), Konrad Gilewicz (61' Bartłomiej Polok, 100' Radosław Dzierbicki), Mariusz Muszalik (61' Patryk Dudziński), Szymon Sobczak (61' Michał Kitliński), Sebastian Musiolik (61' Dawid Jarka, 110' Kamil Slisz)

Polonia Bytom: Marcin Michalak (61' Mirosław Kuczera) - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Michalak - Adrian Krysian (10' Dawid Krzemień), Wojciech Mróz, Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Kamil Walesa - Patryk Stefański
Grali także: Jakub Górniak, Adam Derewońko, Jakub Belica, Dawid Skrzypiński, Daniel Lika, Łukasz Grube, Rafał Sadowski, Michał Cyganek, Michał Zieliński

źródło: własne/sportowasilesia.com