Sparing: Polonia Bytom vs Ruch Zdzieszowice 1-2
sobota, 07 lutego 2015 19:39

W rozegranym dzisiaj o godzinie 11:00 w Zabrzu-Zaborzu meczu sparingowym Polonia Bytom przegrała z Ruchem Zdzieszowice 1-2 (0-1). Jedynego gola dla podopiecznych Jacka Trzeciaka strzelił Patryk Stefański w 65 minucie, dla rywali trafiali Dawid Kiliński w 15 minucie z rzutu karnego (faul Wojciecha Mroza) oraz Łukasz Damrat w 78 minucie.

Polonia Bytom: Przemysław Frąckowiak (Mirosław Kuczera) - Dawid Skrzypiński, Wojciech Mróz, zawodnik testowany, Mariusz Malec - Rafał Sadowski, Daniel Lika, Łukasz Grube, Michał Cyganek - Marcin Lachowski, Michał Zieliński oraz Jakub Górniak, Norbert Radkiewicz, Robert Trznadel, Bartłomiej Setlak, Krzysztof Michalak, Damian Michalik, Patryk Stefański, Kamil Walesa

Ruch Zdzieszowice: Kasprzik - Nowak, Polak, Bachor, M.Dyczek – Kiliński, Pindral, Ł.Damrat, Marzec, Sotor - Czapliński. Ponadto w II połowie grali: Sochacki, Fesser, P.Dyczek, Matyja, Rychlewicz, Galowy, Kapłon, Modlich, Korbiel.

źródło: własne/ruchzdzieszowice.pl