Klęska sparingowa ze Zniczem Pruszków
środa, 11 lutego 2015 17:59

Bardzo wysoką porażką zakończył się dzisiejszy mecz sparingowy Polonii Bytom z drugoligowym Zniczem Pruszków. Spotkanie, które zostało rozegrane o 11:30 w Rybniku-Kamieniu bytomianie przegrali aż 1-6 (1-3). Jedyną bramkę dla podopiecznych Jacka Trzeciaka strzelił Michał Zieliński.

Bramki: Michał Zieliński - Maciej Górski, Artur Januszewski (dwie, w tym pierwsza z karnego), Mateusz Muszyński (dwie), Krzysztof Kopciński

Polonia Bytom: (I połowa) Mirosław Kuczera - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec - Wojciech Mróz, Bartłomiej Setlak, zawodnik testowany I, Dawid Krzemień, Marcin Lachowski, Krzysztof Michalak - Michał Zieliński
(II połowa) Marcin Michalak - Dawid Skrzypiński, Kamil Banaś, Krzysztof Michalak - Rafał Sadowski, Łukasz Grube, Jakub Górniak, Michał Cyganek, zawodnik testowany II, Kamil Walesa - Patryk Stefański.

źródło: sportowasilesia.com