Sparing: Polonia Bytom vs Gwarek Ornontowice 2-2 (2-0)
sobota, 14 lutego 2015 19:03

W rozegranym dzisiaj kolejnym meczu sparingowym przed rundą wiosenną sezonu 2014/2015, Polonia Bytom zaledwie zremisowała z Gwarkiem Ornontowice 2-2 (2-0). Wynik spotkania już w 1 minucie otworzył Dawid Skrzypiński, w 27 minucie podwyższył na 2-0 Marcin Lachowski, jednak po zmianie stron i zmianie kilku zawodników to rywale zaczęli trafiać do bramki, w 50 minucie z rzutu wolnego przymierzył Tomasz Kasprzyk, a wynik w 70 minucie spotkania ustalił Jakub Zdrzałek. Dodajmy, że spotkanie zostało rozegrane w Knurowie, a trerem naszych rywali jest Damian Galeja, były zawodnik bytomskiej drużyny.

Polonia Bytom: Marcin Michalak (Przemysław Frąckowiak) - Robert Trznadel, Kamil Banaś, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Dawid Skrzypiński, Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Adrian Krysian, Damian Michalik - Michał Zieliński
ponadto grali: Kamil Walesa, Dawid Krzemień, Michał Cyganek, Łukasz Grube, Patryk Stefański, Rafał Sadowski, Jakub Górniak oraz jeden testowany zawodnik

Gwarek Ornontowice: Nowak - Niewiedział, Ferensztain, testowany obrońca, Sikora - Fraś, Staszowski, Horny, Kasprzyk - Leszczyński, Zdrzałek
ponadto grali: Rajca, Oleksy, testowany obrońca, Niewiadomski

źródło: sportowasilesia.com