Polonia nadal wygrywa!
poniedziałek, 23 marca 2015 10:08

Drugie spotkanie rundy wiosennej III ligi i drugie zwycięstwo! Tym razem podopieczni Jacka Trzeciaka spisali się wzorowo i przywieźli 3 punkty z bardzo trudnego terenu w Bielsku-Białej, wygrywając z miejscowym Rekordem 3-1 (1-1). Dwie bramki strzelił przeżywający dwoją drugą młodość Marcin Lachowski (w 8 i 70 minucie), wynik natomiast ustalił Adrian Krysian w ostatniej minucie spotkania, dla gospodarzy jedyną bramkę strzelił Marek Sobik. Swój mecz wygrała również Odra Opole i status quo został w ligowej tabeli zachowany.

Rekord Bielsko-Biała: Góra - Gaudyn, Profic, Szędzielarz (82' T. Bernat), Waliczek (32' Sobik), Maślorz, Szymański, Ł. Rupa, Żołna, Woźniak, Sikora (62' D. Rupa)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Kamil Banaś (74' Dawid Skrzypiński), Bartłomiej Setlak (67' Łukasz Grube), Wojciech Mróz, Damian Michalik (46' Adrian Krysian) - Marcin Lachowski (89' Mariusz Holik), Michał Zieliński

żółte kartki: Sikora - Mróz, Zieliński
sędziował: Marcin Miśta z Sosnowca