Rezerwy Piasta Gliwice pokonane!
niedziela, 29 marca 2015 16:51

Trzeci mecz rundy wiosennej i trzeci komplet punktów dla drużyny Jacka Trzeciaka! Tym razem Polonia Bytom pokonała Piasta II Gliwice, w stosunku 2-1 (2-0). Bramki dla bytomian strzelali: Adrian Krysian w 11 minucie oraz Michał Zieliński w 23 minucie spotkania, dla gości honorowego gola zdobył Rubén Jurado w 86 minucie, który.. kilka minut wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego. Wielkie brawa należą się naszemu bramkarzowi Marcinowi Michalakowi za świetną interwencję.

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Kamil Banaś (46' Dawid Skrzypiński), Łukasz Grube, Wojciech Mróz, Adrian Krysian (66' Rafał Sadowski) - Marcin Lachowski (71' Bartłomiej Setlak), Michał Zieliński (80' Dawid Cempa)

Piast II Gliwice: Szumski – Czogała (77' Dziczek), Doczekal, Nieves, Paskuda - Dytko, Kubik, Izvolt, Budzik (80' Przemyk), Kędziora (46'
Rubén Jurado) - Ciechański (59' Tomanek)

żółte kartki: Krysian, Zieliński - Nieves, Dytko