Sparing: Polonia Bytom vs Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 (2-0)
sobota, 11 lipca 2015 11:57

W drugim meczu sparingowym rozegranym podczas przygotowań do II ligi, Polonia Bytom wygrała na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 3-0 (2-0). Dwa gole dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelił zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu, Damian Michalik w 34 i 45 minucie, wynik spotkania ustalił natomiast w 65 minucie Marcin Lachowski

Skład Polonii:
Mateusz Mika (46' Andrzej Wiśniewski) - Robert Trznadel (70' Dawid Skrzypiński), Jacek Broniewicz (59' Dawid Krzemień), Mariusz Malec (72' Norbert Radkiewicz), Krzysztof Michalak (76' zawodnik testowany) - Sebastian Pączko (66' Kamil Mańkowski), Kamil Zalewski (57' zawodnik testowany), Marcin Lachowski, Bartłomiej Setlak (46' Łukasz Grube), Damian Michalik (69' zawodnik testowany) - Michał Zieliński (46' Patryk Stefański)