Sparing: Hallescher FC vs Polonia Bytom 4-2 (1-1)
piątek, 17 lipca 2015 20:03

W zakończonym dosłownie przed kilkoma minutami pierwszym meczu sparingowym podczas pobytu w Niemczech, Polonia Bytom przegrała w Grimma z trzecioligowym Hallescher FC 4-2 (1-1). Gole dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelali: Sebastian Pączko w 15 minucie oraz Patryk Stefański w 88 minucie meczu. Dla gospodarzy trafiali: Osayamen Osawe w 29 minucie, Dorian Diring w 55 minucie, Sören Bertram w 62 minucie oraz Björn Ziegenbein w 74 spotkania.

Składy
Hallescher FC: 31. Lukas Königshofer - 3. Dominic Rau (46' 10. Selim Aydemir), 4. Ivica Banović (66' 9. Björn Ziegenbein), 7. Florian Brügmann (79' 34. Max Barnofsky), 13. Stefan Kleineheismann, 18. Tim Kruse (73' 33. Robin Urban), 20. Sören Bertram (66' 32. Tom Müller), 25. Marcel Baude, 26. Dorian Diring, 27. Marco Engelhardt, 35. Osayamen Osawe (73' 6. Toni Lindenhahn)

Polonia Bytom: (wyjściowy) 1. Dawid Gargasz - 7. Robert Trznadel, 19. Jacek Broniewicz, 3. Mariusz Malec, 16. Daniel Kutarba - 21. Sebastian Pączko, 20. Kamil Zalewski, 11. Adrian Krysian, 13. Wojciech Mróz, 10. Damian Michalik - 9. Dawid Cempa.

sędziował: Alexander Sather