Sparing: Ruch Zdzieszowice vs Polonia Bytom 4-1 (1-0)
sobota, 25 lipca 2015 10:52

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami o Mistrzostwo II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z III-ligowym Ruchem Zdzieszowice aż 4-1 (1-0). Gole dla gospodarzy strzelali: Michał Bachor w 20 minucie, Dawid Kiliński w 53 minucie, Patryk Matuszek  w 62 minucie oraz Karol Wanat w 85 minucie spotkania. Jedyna bramka dla bytomian padła w 90 minucie spotkania, jej autorem był Norbert Radkiewicz.

Polonia Bytom: zawodnik testowany (Andrzej Wiśniewski) - Robert Trznadel (Dawid Skrzypiński), Jacek Broniewicz, Mariusz Malec (Norbert Radkiewicz), Daniel Kutarba (Krzysztof Michalak) - Sebastian Pączko (Kamil Mańkowski), Łukasz Grube (Andrzej Piecuch), Kamil Zalewski (Dawid Krzemień), Marcin Lachowski (Patryk Stefański), Damian Michalik (Łukasz Rylukowski) - Michał Zieliński (Dawid Cempa)

źródło: własne/90minut.pl