Tylko remis na inaugurację ligi
niedziela, 02 sierpnia 2015 11:24

W meczu inaugurującym rozgrywki II ligi przy Olimpijskiej, Polonia Bytom zaledwie zremisowała 1-1 (0-0) ze Stalą Mielec. Mimo ogromnej przewagi zespołu Jacka Trzeciaka, gola udało się strzelić tylko jednego - w 50 minucie - i to z rzutu karnego, pewnymegzekutorem  okazał się kapitan niebiesko-czerwonych, Jacek Broniewicz. Wyrównał w 72 minucie spotkania ex-polonista Bartosz Nowak, perfekcyjnie wykonując rzut wolny. Musimy jeszcze dodać że na meczu było tylko 1164 kibiców, gdzie ci fani z baraży z Wartą? Wszyscy na urlopach?

Bramki: Jacek Broniewicz w 50 minucie z rzutu karnego - Bartosz Nowak w 72 minucie

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Krzysztof Michalak - Damian Michalik, Kamil Zalewski, Łukasz Grube, Marcin Lachowski (89' Patryk Stefański), Adrian Krysian (71' Sebastian Pączko) - Dawid Cempa (60' Michał Zieliński)

Stal Mielec: Tomasz Libera - Robert Sulewski, Sebastian Zalepa, Michał Bierzało, Krystian Getinger - Tomasz Prejs (46' Łukasz Żegleń), Jakub Żubrowski, Sebastian Duda, Bartosz Nowak, Andreja Prokić (90' Bartosz Papka) - Sebastian Łętocha

żółte kartki: Broniewicz - Getinger, Żegleń, Zalepa, Bierzało, Łętocha

sędziował: Robert Marciniak z Krakowa

widzów: 1164

PS na meczu widniał transparent o poparciu dla braci z Górala Żywiec oraz #Uwolnić Maćka!|