Wisła Puławy - Polonia Bytom 2-1 (1-1)
niedziela, 09 sierpnia 2015 10:59

W meczu 2. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Wisłą Puławy 2-1 (1-1). Ledwo co się mecz rozpoczął, a zespół Jacka Trzeciaka już przegrywał 1-0, już w 3. minucie gola strzelił Jarosław Niezgoda, bytomianie wyrównali w 35 minucie po ładnym strzale zza pola Marcina Lachowskiego. Niestety po zmianie stron znów gola strzelili gospodarze, po centrze z rzutu rożnego w 54 minucie najwyżej do piłki wyskoczył Mateusz Pielach i głową umieścił piłkę w siatce. Bytomianie dążyli do wyrównania, ale albo dobrze spisywał się w bramce Nazar Peńkoweć albo piłka zatrzymywała się na słupku. Za tydzień mecz domowy z Olimpią Zambrów, tylko trzy punkty panowie!

Wisła Puławy: Nazar Peńkoweć - Rafał Lisiecki, Klimas Gusočenko, Mateusz Pielach, Iwan Łytwyniuk - Tomasz Sedlewski (55' Łukasz Turzyniecki), Sebastian Głaz (79' Patryk Słotwiński), Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Konrad Nowak (70' Mateusz Olszak) - Jarosław Niezgoda (83' Szymon Wiejak)

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec (90' Kamil Mańkowski), Krzysztof Michalak - Damian Michalik (55' Sebastian Pączko), Kamil Zalewski, Łukasz Grube, Marcin Lachowski, Adrian Krysian (65' Patryk Stefański) - Dawid Cempa (60' Michał Zieliński)

sędziował: Marcin Zarwalski z Gdańska

widzów: 800 (w tym ok 130 gości)