Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, Olimpia pokonana
niedziela, 16 sierpnia 2015 12:48

Do trzeciej kolejki kibice Polonii Bytom musieli czekać na zwycięstwo swojej drużyny w nowym sezonie. Piłkarze Jacka Trzeciaka wygrali wczoraj z Olimpią Zambrów 2-0 (1-0), w pierwszej połowie - w 22 minucie - przepiękną bramkę z około 30 metrów strzelił Łukasz Grube, a w ostatniej minucie meczu wynik ustalił Michał Zieliński.

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Daniel Kutarba - Sebastian Pączko (59' Adrian Krysian), ukasz Grube (65' Dawid Krzemień), Kamil Zalewski, Marcin Lachowski (76' Patryk Stefański), Damian Michalik (83' Kamil Mańkowski) - Michał Zieliński

Olimpia Zambrów: Bartosz Koncki - Mariusz Dzienis, Łukasz Piłatowski, Mariusz Gogol, Wojciech Dziemidowicz - Michał Hryszko (58' Dominik Lemanek), Łukasz Grzybowski, Michał Kuczałek (76' Arkadiusz Mroczkowski), Patryk Szymański - Kamil Zapolnik, Michał Twardowski (67' Przemysław Jastrzębski)

żółte kartki: Broniewicz, Trznadel, Malec - Grzybowski

sędziował: Dominik Pasek z Legnicy