Tylko remis z ROW-em Rybnik
czwartek, 27 sierpnia 2015 10:48

W meczu 5. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała wczoraj na własnym boisku z ROW-em Rybnik 1-1 (0-0). Pomimo ogromnej przewagi niebiesko-czerwonych udało się tylko jeden raz zdobyć gola, a jego autorem był w 75 minucie Michał Zieliński, niestety goście wyrównali już niecałe 120 sekund później, strzelcem bramki - Gabriel Nowak. Największą atrakcją meczu i tak była.. awaria oświetlenia, które nagle zgasło w 71 minucie, mecz został wznowiony po 10 minutach przerwy.

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Daniel Kutarba (71' Krzysztof Michalak) - Adrian Krysian (64' Sebastian Pączko), Łukasz Grube, Kamil Zalewski, Marcin Lachowski (85' Kamil Mańkowski), Damian Michalik (79' Dawid Krzemień) - Michał Zieliński

ROW 1964 Rybnik: Daniel Kajzer - Jan Janik, Szymon Jary, Marek Krotofil, Dawid Gojny - Radosław Dzierbicki (53' Kamil Spratek), Mariusz Muszalik, Michał Płonka, Sebastian Siwek (63' Gabriel Nowak), Paweł Mandrysz (90' Wojciech Orzeł) - Marek Gładkowski (83' Patryk Dudziński)

żółte kartki: Krysian, Zieliński, Mańkowski

sędziował: Krzysztof Korycki z Warszawy