Wyjazdowa klęska w Pruszkowie
poniedziałek, 07 września 2015 10:16

W meczu 7. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała w minioną sobotę na wyjeździe ze Zniczem Pruszków aż 3-0 (2-0). Tym samym zespół Jacka Trzeciaka poniósł już czwartą porażkę w sezonie, trzecią z rzędu wyjazdową. Bramki dla gospodarzy strzelali: Arkadiusz Jędrych w 29 minucie (z rzutu karnego), Maksymilian Banaszewski w 35 minucie oraz Maciej Machalski w 68 minucie spotkania.

Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Andrzej Niewulis (89' Arkadiusz Górka), Arkadiusz Jędrych, Maciej Mysiak, Michał Kucharski - Mateusz Stryjewski (76' Grzegorz Janiszewski), Michał Danilczyk, Maciej Machalski, Maksymilian Banaszewski, Paweł Kaczmarek (67' Krzysztof Kopciński) - Przemysław Kita (83' Bartosz Wiśniewski)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Robert Trznadel (42' Dawid Krzemień), Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Daniel Kutarba - Kamil Mańkowski (73' Dawid Skrzypiński), Łukasz Grube (62' Kamil Zalewski), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Damian Michalik - Michał Zieliński (58' Sebastian Pączko)

żółte kartki: Janiszewski, Machalski - Mańkowski, Malec

sędziował: Szymon Lizak z Poznania<