Polonia sięgnęła dna, remis ze Stalą Stalowa Wola
niedziela, 13 września 2015 09:54

W meczu 8. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola 1-1 (0-0) i.. spadła w ligowej tabeli na ostatnie miejsce. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Jacka Trzeciaka strzelił Marcin Lachowski w 56 minucie, tak jak to bywało również i w poprzednich meczach, tak samo było i wczoraj, rywale znów wyrównali błyskawicznie, w 58 minucie gola na 1-1 zdobył Michał Bogacz. Po meczu na konferencji prasowej trener Trzeciak de facto pożegnał się z kibicami, redakcja serwisu ma nadzieję, że zdecydowanie przedwcześnie! JT6 - tu jest robota do wykonania! PS poprawiając humory: występ czarnoskórego gracza był.. bezbarwny.

Polonia Bytom: Andrzej Wiśniewski - Krzysztof Michalak, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Daniel Kutarba - Kamil Mańkowski (80' Daniel Lika), Kamil Zalewski (77' Michał Zieliński), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Adrian Krysian (63' Damian Michalik) - Dawid Cempa (59' Idrissa Cissé)

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Adrian Bartkiewicz, Grzegorz Wawrzyński, Michał Bogacz, Marcin Kowalski - Dawid Jabłoński (76' Przemysław Stelmach), Paweł Giel (77' Mateusz Kantor), Michał Kachniarz, Damian Łanucha, Radosław Mikołajczak - Przemysław Oziębała (69' Tomasz Płonka)

żółte kartki: Zalewski, Broniewicz - Kowalski, Wawrzyński

sędziował: Sebastian Tarnowski z Wrocławia