Polonia wygrywa w Częstochowie!
sobota, 19 września 2015 16:59

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu w ramach 9. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom sensacyjnie wygrała na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 2-0 (1-0)!!! Gole dla podopiecznych Jacka Trzeciaka strzelili: Damian Michalik w 10 minucie oraz Daniel Lika w 67 minucie spotkania. Warto zaznaczyć, że bytomianie zagrali dziś w obronie bez pauzującego za nadmiar żółtych kartek Jacka Broniewicza, bez Mariusza Malca, bez Roberta Trznadla i... zagrała wreszcie na zero z tyłu. Oby tak dalej!

Raków Częstochowa: Mateusz Kos - Adam Waszkiewicz, Adrian Klepczyński, Błażej Radler, Łukasz Góra - Dawid Kamiński, Rafał Figiel (64' Peter Hoferica), Matheus Bissi (46, Dariusz Pawlusiński), Dominik Bronisławski (69' Jakub Piątek), Piotr Malinowski - Wojciech Okińczyc (64' Maksym Kowal)

Polonia Bytom: Andrzej Wiśniewski - Dawid Skrzypiński (58' Daniel Lika), Norbert Radkiewicz, Daniel Kutarba, Krzysztof Michalak - Kamil Mańkowski, Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski, Damian Michalik (81' Łukasz Grube), Adrian Krysian (70' Patryk Stefański) - Marcin Lachowski

żółte kartki: Kowal - Zalewski

sędziował: Maciej Mikołajewski ze Świebodzina