Remis z Legionovią
niedziela, 11 października 2015 11:45

Ci kibice, którzy opuszczali stadion w 85 minucie meczu mogą żałować, że nie zostali do ostatniego gwizdka sędziego. Polonia Bytom mimo że przegrywała już 2-0 z Legionovią Legionowo zdołała w ostatnich sekundach spotkania wyrównać. Strzelanie dla gości rozpoczął w 17 minucie Mateusz Kwiatkowski, który po ładnym rajdzie i minięciu kilku naszych obrońców mocno uderzył obok bezradnego Andrzeja Wiśniewskiego. Również druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla podopiecznych Jacka Trzeciaka, pięknym technicznym strzałem popisał się w 51 minucie Hiszpan Omar Monterde Villaescusa. Niebiesko-czerwoni wzięli się za odrabianie strat dopiero w 90 minucie, najpierw skutecznie główkował Mariusz Malec, a w trzeciej minucie doliczonego końcowy wynik (2-2) ustalił Bartłomiej Setlak, strzelając przy słupku z około 20 metrów. Brawo za walkę do końca, nagana za bierną postawę w defensywie przy straconych golach.

Polonia Bytom: Andrzej Wiśniewski - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Daniel Kutarba (55' Krzysztof Michalak) - Dawid Skrzypiński (70' Kamil Mańkowski), Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski, Marcin Lachowski, Damian Michalik (64' Sebastian Pączko) - Patryk Stefański (55' Michał Zieliński)

Legionovia Legionowo: Piotr Smołuch - Mikołaj Grzelak, Michał Grudniewski, Leon Leuštek, Maciej Goliński (77' Marcin Kozłowski) - Mateusz Kwiatkowski (83' Samuelson Odunka), Kamil Dankowski, Łukasz Kopka, Paweł Garyga (72' Mariusz Zawodziński), Omar Monterde (90' Michał Kitliński) - Rafał Jankowski

żółte kartki: Lachowski, Mańkowski - Kwiatkowski, Dankowski, Kozłowski

sędziował: Kornel Paszkiewicz z Wrocławia