Polonia Bytom vs Okocimski KS Brzesko 1-1 (1-0)
sobota, 24 października 2015 19:09

Zaledwie remisem 1-1 (1-0) zakończył się meczach w ramach 14. kolejki piłkarskiej II ligi, w którym to Polonia Bytom podejmowała na własnym boisku zespół Okocimski KS Brzesko. W pierwszej połowie bramkę strzelił Robert Trznadel, w 26 minucie, wyrównał... Bartłomiej Setlak w 54 minucie meczu trafiając do własnej bramki.

Polonia Bytom: Andrzej Wiśniewski - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Dawid Skrzypiński (74' Kamil Mańkowski) - Michał Zieliński (59' Dawid Cempa), Bartłomiej Setlak, Łukasz Grube (72' Kamil Zalewski), Marcin Lachowski (70' Sebastian Pączko), Krzysztof Michalak - Damian Michalik

Okocimski KS Brzesko: Waldemar Sotnicki - Mateusz Wawryka (46' Paweł Pyciak), Radosław Jacek (85' Łukasz Krówczyński), Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk - Konrad Kurzywilk (72' Krystian Maślanka), Sebastian Janik, Arkadiusz Lewiński, Wojciech Wojcieszyński, Kamil Białkowski (66' Patryk Bryła) - Jurij Hłuszko

żółte kartki: Broniewicz, Skrzypiński, Malec, Cempa - Maślanka, Krówczyński.

sędziował: Robert Marciniak z Krakowa