Polonia nie zdobyła Góry
poniedziałek, 02 listopada 2015 08:11

W minioną sobotę w ramach 15. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zmierzyła się na wyjeździe z Nadwiślanem Góra. Spotkanie niestety podopieczni Jacka Trzeciaka przegrali 1-2 (1-1), jedyną bramkę dla niebiesko-czerwonych strzelił 31 minucie Damian Michalik, dla gospodarzy trafiali Dawid Ogrocki w 16 minucie oraz Arkadiusz Kowalczyk 50 minucie meczu. "Nie ma sianka - nie ma granka".

Nadwiślan Góra: Tomasz Loska - Jan Grzesik, Adrian Pluta, Szymon Jarosz, Mateusz Wójcik - Dawid Ogrocki (85' Sławomir Musiolik), Dawid Kaszok, Patryk Widuch (60' Damian Tront), Kamil Bętkowski (79' Robert Ziętarski), Przemysław Piwowarczyk - Arkadiusz Kowalczyk (71' Mateusz Skrobol)