Polonia wygrywa z Radomiakiem 2-1
sobota, 07 listopada 2015 20:59

Niesamowicie emocjonującą końcówkę spotkania zafundowali kibicom piłkarze Polonii Bytom w starciu z Radomiakiem Radom. Jeszcze w 1. połowie gola strzelił Marcin Lachowski, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną, na szczęście w 2. odsłonie starcia bytomianie zagrali jeszcze lepiej i zasłużenie wygrali 2-1. Co ciekawe, wszystkie trzy gole strzelali podopieczni Jacka Trzeciaka, najpierw w 87 minucie premierowego gola zdobył Idrissa Cissé, żeby... dwie minuty później strzelić bramkę samobójczą. Radość gości nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ w 92 minucie spotkania gola ustalającego wynik zdobył Marcin Lachowski. Tym samym po 16. kolejkach Polonia awansowała na 11. miejsce w tabeli. Brawo!

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Dawid Skrzypiński (83' Daniel Lika), Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Norbert Radkiewicz (61' Krzysztof Michalak) - Robert Trznadel, Kamil Zalewski (81' Wojciech Mróz), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Sebastian Pączko (64' Idrissa Cissé) - Damian Michalik

Radomiak Radom: Michał Kula - Maciej Wasilewski, Maciej Świdzikowski, Norbert Jędrzejczyk, Bartosz Sulkowski - Krystian Puton (63' Paweł Wolski), Michał Chrabąszcz (90' Włodzimierz Puton), David Kwiek, Leândro (78' Chinonso Agu), Dariusz Brągiel - Krzysztof Ropski (70' Przemysław Śliwiński)

żółte kartki: Radkiewicz, Setlak - Ropski, Jędrzejczyk

sędziował: Paweł Kantor z Dębicy