Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2-1 (1-0)
niedziela, 15 listopada 2015 19:10

W meczu 17. kolejki II ligi, która to zakończyła pierwszą rundę, Polonia Bytom przegrała wczoraj na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 2-1 (1-0). Jedyną bramkę dla podopiecznych Jacka Trzeciaka strzelił: Jacek Broniewicz w 68 minucie, natomiast dla gospodarzy trafiali: Marcin Stromecki w 42 minucie oraz Daniel Koczon w 66 minucie spotkania. Za tydzień czeka nas już pierwszy mecz rundy rewanżowej, grany awansem, bytomianie jadą do Mielca na mecz z tamtejszą Stalą.

Siarka Tarnobrzeg: Przemysław Janowski - Kamil Kościelny, Bartosz Waleńcik, Konrad Stępień, Krzysztof Suchecki - Jakub Więcek (90' Sebastian Mandzelowski), Marcin Stefanik, Marcin Stromecki, Maciej Domański (88' Mariusz Korzępa), Daniel Koczon (83' Adrian Chłoń) - Szymon Martuś (62' Dorian Buczek)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Mariusz Malec, Norbert Radkiewicz (46' Krzysztof Michalak) - Daniel Lika, Kamil Zalewski (69' Michał Zieliński), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Sebastian Pączko (55' Idrissa Cissé) - Damian Michalik (87' Łukasz Rylukowski)

żółte kartki: Radkiewicz, Pączko, Lika, Lachowski

sędziował: Sebastian Tarnowski z Wrocławia