Porażka z Wisłą Puławy na koniec jesieni
sobota, 28 listopada 2015 21:01

W ostatnim meczu tej jesieni, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku z Wisłą Puławy 0-3 (0-0). Gole dla gości strzelali: Mateusz Pielach w 63 minucie, Arkadiusz Maksymiuk w 83 minucie oraz Szymon Wiejak w 90 minucie meczu. Trybuny podsumowały rundę odpowiednio: "nie chcecie grać to...".

Polonia Bytom: Andrzej Wiśniewski - Robert Trznadel, Wojciech Mróz, Mariusz Malec, Daniel Kutarba (64' Krzysztof Michalak) - Daniel Lika (30' Dawid Skrzypiński), Kamil Zalewski, Bartłomiej Setlak, Sebastian Pączko (81' Łukasz Rylukowski) - Idrissa Cissé (61' Michał Zieliński), Dawid Cempa

Wisła Puławy: Nazar Peńkoweć - Łukasz Turzyniecki, Michał Budzyński, Mateusz Pielach, Iwan Łytwyniuk - Dawid Pożak (60' Tomasz Sedlewski), Sebastian Głaz, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka (85' Szymon Wiejak), Bartosz Tetych (77' Jarosław Niezgoda) - Konrad Nowak (68' Mateusz Olszak)