Sparing: Hutnik Kraków vs Polonia Bytom 1-4 (0-0)
środa, 27 stycznia 2016 14:11

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z III-ligowym Hutnikiem Kraków4-1 (0-0). Dla "Królowej Śląska" bramki strzelali: Sebastian Pączko w 74 minucie, Patryk Stefański w 80 minucie, Adrian Krysian w 85 minucie oraz Michał Zieliński w 90 minucie spotkania, dla gospodarzy jedyną bramkę strzelił Sebastian Jacak. Spotkanie rozegrano w Krakowie w ośrodku J&J Sport Center o godzinie 11:00.

Polonia Bytom: Marcin Michalak (46' Dawid Gargasz) - Łukasz Zakrzewski (46' Dawid Skrzypiński), Michał Szczurek (46' Jacek Broniewicz), Norbert Radkiewicz (46' Łukasz Rylukowski), Daniel Kutarba (46' Dariusz Zapotoczny, 65' Michał Zieliński) - Aleksander Januszkiewicz (Kamil Mańkowski, 70' Sebastian Pączko), Bartłomiej Setlak (46' Wojciech Mróz), Kamil Zalewski (46' Daniel Lika, 70' Patryk Stefański), Marcin Lachowski (46' Arkadiusz Kowalczyk), Dariusz Zapotoczny (46' Adrian Krysian) - Michał Zieliński (31' Daniel Ciechański, 61' Dawid Cempa)

źródło: własne/katowickisport.pl