Sparing: GKS Jastrzębie vs Polonia Bytom 1-3 (0-1)
sobota, 06 lutego 2016 11:49

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym z III-ligowym GKS-em Jastrzębie, Polonia Bytom odniosła już piąte zwycięstwo z rzędu, tym razem podopieczni Ireneusza Kościelniaka wygrali 3-1 (1-0). Bramki dla bytomian strzelali: Daniel Ciechański w 40 minucie, Adrian Krysian w 77 minucie i Sebastian Pączko w 88 minucie meczu, dla gospodarzy trafił Damian Zajączkowski. W meczu sztab szkoleniowy testował dwóch nowych zawodników, byli nimi: 20-letni obrońca Michał Szal, grający jesienią w III-ligowych rezerwach Ruchu Chorzów oraz 21-letni obrońca Wojciech Jurek, grający jesienią w IV-ligowych rezerwach GKS-u Katowice.

Polonia Bytom: Marcin Michalak (46' Dawid Gargasz) - Wojciech Jurek, Łukasz Rylukowski (60' Sebastian Pączko), Norbert Radkiewicz (25' Michał Szal), Daniel Kutarba (80' Łukasz Zakrzewski) - Aleksander Januszkiewicz (46' Patryk Stefański, 70' Kamil Mańkowski), Wojciech Mróz, Kamil Zalewski (46' Bartłomiej Setlak), Marcin Lachowski (46' Dawid Cempa), Dariusz Zapotoczny (46' Adrian Krysian) - Daniel Ciechański (46' Michał Zieliński, 80' Seweryn Pielichowski).

źródło: własne/gksjastrzebie.com/katowickisport.pl