Sparing: Polonia Bytom vs Odra Opole 2-1 (1-1)
sobota, 20 lutego 2016 13:42

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała z liderem III ligi (grupa opolsko-śląska), Odrą Opole 2-1 (1-1). Dla zespołu Ireneusza Kościelniaka bramki strzelali: Daniel Ciechański w 44 minucie oraz Michał Zieliński w 81 minucie, natomiast dla gości Michał Sypek w 30 minucie.

Polonia Bytom: Adrian Olszewski (46' Marcin Michalak) - Wojciech Jurek (61' Łukasz Zakrzewski), Mateusz Słodowy, Peter Jánošík (66' Michał Szal), Dariusz Zapotoczny (46' Daniel Kutarba) - Adrian Krysian (46' Aleksander Januszkiewicz), Bartłomiej Setlak (46' Kamil Zalewski), Wojciech Mróz (61' Łukasz Rylukowski), Marcin Lachowski (46' Arkadiusz Kowalczyk), Patryk Stefański (46' Sebastian Pączko) - Daniel Ciechański (46' Michał Zieliński)

sędziował: Sebastian Jarzębak