Porażka w derbach z GKS-em Tychy
poniedziałek, 14 marca 2016 12:32

Drugą porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Polonii Bytom tej wiosny, tym razem 1-0 wygrał z zespołem Ireneusza Kościelniaka GKS Tychy. Jedyną bramkę meczu goście strzelili z rzutu karnego w 21 minucie, pewnym egzekutorem był Łukasz Grzeszczyk. Pod koniec spotkania - w 79 minucie - za brutalny atak czerwoną kartkę otrzymał Michał Zieliński.

"Wiejacha, gdzie ten stadion?"- tej treści transparent został wywieszony przez kibiców, pytanie niestety bez odpowiedzi

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Peter Jánošík, Daniel Kutarba (55' Łukasz Rylukowski) - Łukasz Zakrzewski (58' Aleksander Januszkiewicz), Wojciech Mróz (66' Arkadiusz Kowalczyk), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Dariusz Zapotoczny - Michał Zieliński

GKS Tychy: Paweł Florek - Mateusz Grzybek (85' Bartosz Rutkowski), Daniel Tanżyna, Seweryn Gancarczyk, Maciej Mańka - Mateusz Mączyński (61' Tomasz Górkiewicz), Mateusz Bukowiec, Mariusz Zganiacz (71' Stepan Hirśkyj), Łukasz Grzeszczyk, Marcin Radzewicz - Adam Varadi (68' Artur Pląskowski)

żółte kartki: Kowalczyk, Januszkiewicz - Bukowiec, Gancarczyk
czerwona kartka: Michał Zieliński (79' za brutalny faul)
sędziował: Krzysztof Korycki z Warszawy
widzów: ok 1500 (w tym ok 300 gości)