Puszcza wygrywa z Polonią aż 3-0!
sobota, 26 marca 2016 23:54

Miał być rewanż za kompromitującą porażkę jesienią u siebie 4-5, a doznaliśmy jeszcze większego upokorzenia. Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 0-3 (0-3). Co gorsza, wszystkie trzy bramki padły w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Panie Kościelniak, pan naprawdę był obrońcą i zaczyna zespół od defensywy ustawiać? Zaczynamy w to powątpiewać. Bramki dla gospodarzy strzelali: Marcel Kotwica w 31 minucie, Dawid Abramowicz w 41 minucie oraz Maciej Domański w 44 minucie. Jak zauważył portal Sportslaski.pl, jedynym pozytywem gości byli wczoraj kibice, którzy stawili się w ok 150 osób w sektorze gości i mimo fatalnej pogody w II połowie, głośno dopingowali zespół. "Grać, walczyć, zapierdalać"!!

Puszcza Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk - Łukasz Furtak, Damian Lepiarz, Arkadiusz Garzeł, Michał Mikołajczyk - Dominik Maluga (78' Daniel Barbus), Marcel Kotwica (85' Karol Filipek), Longinus Uwakwe, Maciej Domański (89' Filip Wójcik), Dawid Abramowicz - Mateusz Broź (74' Roman Stepankow)

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy (56' Daniel Kutarba), Peter Jánošík, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (46' Arkadiusz Kowalczyk), Bartłomiej Setlak (75' Seweryn Pielichowski), Kamil Zalewski, Marcin Lachowski, Dariusz Zapotoczny - Patryk Stefański (46' Sebastian Pączko)

żółte kartki: Abramowicz - Jánošík, Pielichowski

sędziował: Dawid Bukowczan z Żywca

widzów: ok. 500 (w tym 150 gości)

foto&źródło: własne