Polonia Bytom przegrywa ze Zniczem 1-4 (0-2)
sobota, 02 kwietnia 2016 18:52

Drugiej klęski z rzędu doznała dzisiaj pierwsza drużyna Polonii Bytom. Tym razem zespół prowadzony przez Ireneusza Kościelniaka - pytanie jak długo jeszcze? - przegrał ze Zniczem Pruszków 1-4 (0-2). Jedyną, honorową bramkę strzelił Aleksander Januszkiewicz w 91 minucie meczu, dla gości strzelali: Andrzej Niewulis w 21 minucie, Maksymilian Banaszewski w 34 minucie, Paweł Kaczmarek w 77 minucie oraz Patryk Kubicki w 80 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Mateusz Słodowy (60' Aleksander Januszkiewicz), Łukasz Rylukowski, Peter Jánošík, Daniel Kutarba (88' Michał Szal) - Arkadiusz Kowalczyk, Kamil Zalewski, Bartłomiej Setlak (60' Patryk Stefański), Marcin Lachowski, Dariusz Zapotoczny (51' Łukasz Zakrzewski) - Michał Zieliński

Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Maciej Mysiak, Rafał Włodarczyk - Paweł Kaczmarek, Andrzej Niewulis (76' Michał Danilczyk), Maciej Machalski (61' Radosław Bartoszewicz), Maksymilian Banaszewski, Patryk Kubicki (82' Mateusz Stryjewski) - Tomasz Chałas (43' Krzysztof Kopciński)

żółta kartka: Słodowy
sędziował: Paweł Malec z Łodzi