Polonia wygrywa w Stalowej Woli
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 09:14

Zasłużonym zwycięstwem Polonii Bytom zakończył się wczorajszy wyjazdowy mecz niebiesko-czerwonych ze Stalą Stalowa Wola. Podopieczni Ireneusza Kościelniaka zwyciężyli 3-2 (2-1). Bramki dla gości strzelali: Michał Zieliński w 14 minucie, Bartłomiej Setlak w 19 minucie oraz Marcin Lachowski w 73 minucie spotkania, dla gospodarzy trafiali: Mateusz Kantor w 30 minucie oraz Damian Łanucha w 76 minucie (z rzutu karnego). Warto odnotować, że w sektorze gości zameldowało się ponad 350 fanatyków "Królowej Śląska", w tym zgodowicze, wielkie dzięki za wsparcie!

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Adrian Bartkiewicz, Krystian Wrona, Michał Bogacz, Konrad Kołodziej - Przemysław Oziębała, Przemysław Stelmach (86' Jakub Mażysz), Michał Kachniarz (64' Bartłomiej Bartosiak), Damian Łanucha, Mateusz Kantor - Tomasz Płonka (63' Paweł Giel)

Polonia Bytom: Adrian Olszewski - Michał Szal (79' Seweryn Pielichowski), Mateusz Słodowy, Peter Jánošík, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (69' Wojciech Jurek), Kamil Zalewski, Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Patryk Stefański (85' Dariusz Zapotoczny) - Michał Zieliński (67' Arkadiusz Kowalczyk)