Rezerwy nadal na dnie tabeli, porażka z Unią
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:34

W minioną sobotę swój ligowy mecz rozgrywał drugi zespół Polonii Bytom na co dzień występujący w Lidze Okręgowej. Chciałoby się napisać "tym razem wygrali bytomianie", niestety zespół Ireneusza Adamskiego znów przegrał spotkanie. Ich pogromcą był zespół Unii Dąbrowa Górnicza, która zwyciężyła przy Olimpijskiej 4-3 (2-2). Bramki dla rezerw strzelali: Radosław Hass w 31 i 36 minucie i Andrzej Piecuch w 73 minucie meczu, dla gości wszystkie cztery bramki zdobył 27-letni wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, Piotr Witoń. W 12 minucie świetną interwencją popisał się bramkarz bytomian 20-letni Jarosław Hladik, który obronił rzut karny wykonywany przez Dawida Szwargę. Warto dodać, że w naszym zespole poza Piecuchem, wystąpili również m.in. Daniel Kutarba, Łukasz Grube czy Adrian Krysian.

źródło: własne/unia92.futbolowo.pl