Nasi na wypożyczeniu: Krzemień show
środa, 13 kwietnia 2016 10:58

W miniony weekend spośród zawodników Polonii Bytom przebywających na wypożyczeniu w innych klubach zdecydowanie wyróżnił się 23-letni pomocnik Dawid Krzemień, który strzelił dwie bramki dla III-ligowego LZS-u Piotrówka. Debiutu w Szombierkach Bytom doczekał się w końcu 19-letni pomocnik Daniel Lika, który wcześniej walczył z kontuzją. Poniżej krótki raport.

następny mecz Szombierek: 17.04 u siebie z BKS-em Stal Bielsko-Biała

Dawid Krzemień kolejny raz był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu (foto archiwalne)

źródło: własne/90minut.pl/sarmacjabedzin.boo.pl